SU-Progs 
прості і корисні програми
SU-Progs 
прості і корисні програми
SU-Progs
Програми покликані спростити
роботу, а не ускладнити життя
ГоловнаГоловна
СкачатиСкачати
Як купитиЯк купити
КонтактиКонтакти
 

Опис

Довідка

 
 
 

Storecalc–довідка

Storecalc–довідка
 

Довідка по роботі з програмою
Storecalc 1.43

 

Сторінка довідки відкривається з меню програми «Допомога – Довідка».

Основні дії

Додавання нового товару на склад здійснюється клавішею Insert. Вводяться код товару (тільки цифри), найменування, ціна, кількість товару, кількість упаковок з товаром і примітка. Після заповнення цих полів натисніть Enter щоб виконати додавання (тоді в списку товарів з’явиться новий товар, а в списку рухів відобразиться його надходження), або натисніть Esc щоб не виконувати додавання.

Додавання існуючого товару на склад здійснюється клавішею F12 (або “+”). Вводиться кількість доданого товару, кількість упаковок з ним і примітка. Натисніть Enter щоб виконати додавання товару (тоді воно відобразиться у списку рухів), або натисніть Esc щоб скасувати цю дію.

Віднімання товару зі складу здійснюється клавішею F11 (або “–”). Вводиться кількість товару, що забирається зі складу, кількість упаковок з ним і примітка. Натисніть Enter щоб відняти товар зі складу, або натисніть Esc щоб скасувати дію. Якщо віднімається більше товару, ніж його залишилося — програма видає попередження.

Редагування, зміна ціни товару здійснюється клавішею F2. Можна змінити код, найменування або ціну товару. Зміна ціни товару стосується всіх рухів товару і впливає на його вартість. Натисніть Enter щоб зберегти зміни, або Esc щоб скасувати дію.

Редагування примітки до руху, як і редагування товару, виконується за допомогою клавіши F2. Але курсор програми повинен знаходитись у списку рухів, на тому русі до якого редагується примітка.

Пошук товару можна виконувати за кодом або найменуванням. Для здійснення пошуку станьте в списку товарів на колонку коду або найменування і почніть набирати шукане значення на клавіатурі. При цьому список товарів сортується, а найбільш близьке до шуканого значення підсвічується покажчиком. Для припинення пошуку натисніть Esc.

Сортування списку товарів виконується для будь-якої з колонок. Для виконання сортування станьте на потрібну колонку і натисніть клавішу F9 або клікніть на заголовок колонки мишкою. Заголовок відсортованої колонки позначається міткою (^). Натискання F9 вдруге відміняє сортування (товари показуються у порядку їх внесення).

Видалення товару зі складу здійснюється клавішею Del. Ставши в списку товарів на той товар, який потрібно видалити, натисніть Del і, після підтвердження, товар та всі його рухи будуть видалені.

Видалення руху дозволяє позбавитись від помилково внесених рухів товару. Виконується клавішею Del – так само, як і видалення товару. Але курсор програми повинен знаходитись у списку рухів, на тому русі, який видаляється. Програма не дозволить видалити рух, якщо недостатньо залишків на складі; також хоча б один рух повинен залишитися.

Підрахунок загальних сум по складу можна виконати, вибравши пункт меню Звіти – Всього. З’явиться вікно, в якому показані число найменувань і загальна вартість товару на складі, а також просумувані для всього складу кількість товару і упаковок.

Друк списку залишків товарів виконується з пункту меню Звіти – Список залишків. На встановлений у системі принтер (який можна задати в меню Файл – Принтер) виводиться такий самий список, як у головному вікні програми.


Додаткові дії

Експорт даних для їх обробки в інших програмах (в Excel) виконується з пункту меню Файл – Експорт. У діалоговому вікні збереження файлу вказується ім’я файлу експорту. Якщо в системі встановлений Excel, то після збереження файл відразу відкривається.

Імпорт даних дозволяє приймати на склад нові товари з зовнішніх файлів. Виберіть пункт меню Файл – Імпорт і в діалозі, вкажіть файл імпорту (цей файл повинен мати таку ж структуру, як і файл експорту). У результаті на склад будуть додані нові товари з вказаного файлу.

Резервне копіювання даних складу виконується на випадок виходу з ладу жорсткого диска, на якому зберігаються дані по складу. Виберіть пункт меню Файл – Зберегти та вкажіть папку (наприклад, на флешці), до якої слід скопіювати файли з поточними даними складу.

Відновлення даних складу з резервної копії виконується, якщо з якої-небудь причини дані по складу були втрачені. У цій ситуації виберіть пункт меню Файл – Відновити і вкажіть папку (наприклад, на флешці), в яку була зроблена резервна копія.

Автоматичне перемикання NumLock виконується при переході між полями вводу і між колонками списку товарів. Для числових полів NumLock вмикається, а для строкових вимикається. Це робиться для зручності роботи на короткій ноутбучний клавіатурі і працює коли ввімнкнено режим ноутбука.

Перегляд відомостей про програму виконується з пункту меню Допомога – Про програму. У вікні що відкривається показано статус ліцензії на використання програми і повідомляється про нові версії, у разі їх виходу. Також звідси можна надіслати листа до служби підтримки програми.

Реєстрація ліцензії на використання програми виконується з пункту меню Допомога – Реєстрація. Вікно реєстрації дозволяє перейти на сторінку замовлення (кнопка Замовлення) та зареєструвати ліцензійний ключ (кнопка Реєстрація). Докладніше про реєстрацію у розділі як купити.


Налаштування програми

Встановлення/зміна пароля на вхід до програми виконується з пункту меню Файл – Змінити пароль. У вікні що відкриється потрібно ввести діючий пароль (якщо він є) а також ввести та підтвердити новий пароль. У разі встановлення пароля, його потрібно буде вводити на початку роботи зі складом — основне вікно програми відкривається тільки при введенні правильного пароля.

Зміна дати проведення рухів виконується за допомогою клавіши F4. У вікні що відкриється можна ввести дату, відмінну від теперишньої, відповідно до якої стануть виконуватись рухи на складі. Іноді у цьому є потреба, наприклад, щоб прийняти товар “заднім числом”. Змінена дата відображується з миготінням, а після додавання/віднімання товару курсор програми встановлюється у списку рухів. Щоб повернути теперишню дату слід вдруге натиснути F4 та просто закрити вікно з датою.

Режим ноутбука вмикається з пункту меню Файл – Режим ноутбука. Якщо цей режим увімкнено, то виконується автоматичне перемикання NumLock. При вимкненому режимі ноутбука NumLock автоматично не перемикається, а додавання і віднімання товару можна здійснювати клавішами “+” та “–”.

Автогенерація коду товару вмикається з пункту меню Файл – Автогенерація коду. Якщо автогенерацію увімкнено, то при додаванні на склад нового товару його код встановлюється автоматично, але можливість змінити код залишається.

 
Скачати…   
Версія 1.43
1.1 Mb (XP-Win11)
Shareware
Купити 25$ Купити 25$

Перейти до опису програми

Copyright © Ivan Kurchenko, 2010-2022
 
Valid HTML 4.01 Strict
Valid CSS!