SU-Progs 
прості і корисні програми
SU-Progs 
прості і корисні програми
SU-Progs
Програми покликані спростити
роботу, а не ускладнити життя
ГоловнаГоловна
СкачатиСкачати
Як купитиЯк купити
КонтактиКонтакти
 
 
 

Як купити

Як купити
 

Для використання програм Storecalc та Танцювальний конкурс після закінчення терміну ознайомлення необхідно придбати ліцензію. Ліцензія дає право користуватись програмою Storecalc необмежений час на одному комп’ютері. Оплата ліцензії здійснюється наступним чином.

мал. Сторінка замовлення
Як купити - Storecalc. Процедура придбання ліцензії на Storecalc

Оплата кредитною/дебетною карткою

Прийом пластикових карток (а також PayPal і банківських переказів) здійснюється через платіжну систему компанії Paypro Global, Inc. (Канада).

Натисніть кнопку “Замовлення” у вікні програми Допомога – Реєстрація. На сторінці замовлення вкажіть свої контактні дані, оберіть спосіб оплати та натисніть кнопку “Розмістити замовлення”. Ваша картка пройде перевірку і з неї буде знято необхідну для оплати ліцензії суму.

Лицензійний ключ

Після проведення оплати (зазвичай протягом 1-2 годин) на зазначений Вами Email надсилається ліцензійний ключ, який слід ввести у вікні реєстрації програми. Ключ є дійсним для комп’ютера, код якого вводиться під час оформлення замовлення. У разі заміни комп’ютера, зверніться до служби підтримки для отримання ключа вдруге.

Оплата у магазині Allsoft

Ви можете придбати ліцензію на Storecalc у інтернет-магазині Allsoft.ua, оплата здійснюється банківським переказом (для юридичних осіб), через банки України (для фізичних осіб), та деякими іншими способами.

 
Copyright © Ivan Kurchenko, 2010-2022
 
 
Valid HTML 4.01 Strict
Valid CSS!