SU-Progs 
прості і корисні програми
SU-Progs 
прості і корисні програми
SU-Progs
Програми покликані спростити
роботу, а не ускладнити життя
ГоловнаГоловна
СкачатиСкачати
Як купитиЯк купити
КонтактиКонтакти
 
 
 
 
 

Простий веб-сервер

Простий веб-сервер
 
Простий веб-сервер

Простий веб-сервер. Стане у нагоді, якщо вам треба відладити/опублікувати простий HTML-сайт, і немає бажання піднімати IIS або встановлювати Apache. Звичайно, відладжувати простий сайт можна самим лише браузером. Але у деяких випадках, наприклад, коли в HTML-коді використовуються посилання у вигляді ‘/subdir/page.html’, краще скористатись веб-сервером. Порядок роботи з веб-сервером наступний:


Простий веб-сервер для відладки та публікації HTML-сайтів
  • Запустивши програму, треба вказати каталог на локальній машині, який буде коренем вашого сайта, і натиснути кнопку “Старт”.
  • Перевірити роботу сайта можна, набравши в адресному рядку браузера ‘//127.0.0.1/index.html’.
  • Щоб запустити сайт з іншого каталога, натисніть кнопку “Стоп”, вкажіть інший каталог і знову натисніть “Старт”.
  • Для зберігання запитів до сервера у файлі ‘webserv.log’ поставте позначку “Вести журнал запитів”.
  • Програма згортаєтся у невидиме на панелі задач вікно. Так зроблено, щоб робота веб-сервера не відволікала вашої уваги.
  • Щоб зупинити згорнутий веб-сервер запустіть програму ще раз. З’явиться вікно вже запущеного веб-сервера, в якому треба натиснути кнопку “Стоп” або хрестик “Закрити”.
  • Якщо перший раз запускати програму з параметром -h (наприклад, з ярлика в меню автозапуску), вікно програми не показується, а веб-сервер автоматично стартує з останнім працюючим каталогом-коренем.
  • Коли у запиті вказано лише шлях, без зазначення імені сторінки, наприклад ‘//127.0.0.1/mydir/’, тоді сервер повертає сторінку index.html за цим шляхом.
Скачати…   
Версія 1.23
330 kb (XP-Win10)
Freeware

Це дуже простий веб-сервер і при надходженні HTTP-запита він віддає файли з вказаного локального каталогу, без зазначення будь-яких MIME-типів. Проте, програма істотно допомогла при створенні цього сайта.

Copyright © Ivan Kurchenko, 2010-2022
 
 
Valid HTML 4.01 Strict
Valid CSS!